Tartak, ogrodzenia i skład opałowy
- u nas załatwisz wszystko i masz problem z głowy!
Zadzwoń TERAZ!

Skład drewna budowlanego w okolicy Częstochowy

Tartak Krobex zlokalizowany w okolicach Częstochowy posiada szeroki wybór artykułów drewnianych różnego typu. Oferujemy np. wysokiej jakości drewno konstrukcyjne. To rodzaj drewna budowlanego wykorzystywanego do wykonania więźby dachowej, czyli konstrukcji, na której oparty jest dach budynku. Więźba stosowana jest w większości budynków mieszkalnych niezależnie od tego, jakiego przeznaczenia będzie poddasze (w pełni użytkowe, częściowo użytkowe czy całkowicie nieużytkowe). Drewno konstrukcyjne z racji kluczowej roli, jaką pełni w budynku musi spełniać określone normy technologiczne oraz mieć właściwości zapewniające trwałość, oraz wytrzymałość – dlatego tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Warto również dodać, że wysokiej jakości drewno budowlane zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa całej konstrukcji oraz znacząco przyspiesza jej wykonanie.
Tartak Krobex oferuje również drewniane stemple budowlane, czyli tymczasowe konstrukcje podpierające ściany podczas budowy. Stemple z drewna są szczególnie popularne w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym. Naszym klientom proponujemy również drewno do wykonania szalunków oraz palety drewniane, które przydadzą się na każdej budowie.

Drewno stolarskie i opałowe

W tartaku prowadzonym przez firmę Krobex oferujemy zarówno deski i belki konstrukcyjne, drewno na stemple budowlane czy drewno szalunkowe, jak i asortyment, który można zakwalifikować jako drewno stolarskie, czyli najczęściej znajdujące zastosowanie we wnętrzach budynków.
Ważną częścią oferty naszego tartaku jest sprzedaż tarcicy. To surowiec drzewny powstały ze wstępnej obróbki okrągłego drewna (chodzi o proces przetarcia drewna piłami równolegle do jego podłużnej osi). Tarcicę dzielimy np. ze względu na rodzaj drzewa, z którego jest wytwarzana (tarcica iglasta, tarcica liściasta) lub ze względu na wymiar (deski, bale, łaty, krawędziaki, belki itd.).
Inną kategorią produktów tartaku Krobex jest drewno opałowe, ze szczególnym uwzględnieniem drewna kominkowego. Proponujemy drewno dobrej jakości, wysokoenergetyczne, w przystępnych cenach.
Dla stałych klientów oraz w przypadku większych zamówień Krobex oferuje atrakcyjne zniżki.

Drewno i palety drewniane


Drewno i palety drewniane

Zapraszamy wszystkich klientów myślących o budowie lub remoncie domu.

 
Oferta

Nasze produkty

 
• więźba dachowa
• tarcica iglasta
• deski i belki
• kantówka
• trociny
• palety drewniane

Dla stałych klientów oraz w przypadku większych zamówień Krobex oferuje atrakcyjne zniżki!
 

Deski i belki na wymiar


Deski i belki na wymiar

Zapewnimy również usługi transportowe na terenie Częstochowy i okolic.