Tartak, ogrodzenia i skład opałowy
- u nas załatwisz wszystko i masz problem z głowy!
Zadzwoń TERAZ!

Skład opału w okolicy Częstochowy

Skład opału Krobex oferuje różnego typu materiały opałowe. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim różne rodzaje węgla kamiennego, węgiel brunatny, miał węglowy, orzech, węgiel-groszek czy eco-groszek. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi fachowcy podpowiedzą, czym charakteryzują się poszczególne rodzaje węgla, do jakich typów pieców najbardziej się nadają, w jakich sytuacjach sprawdzą się najlepiej. Warto też podkreślić, że w ofercie naszego składu opału znajduje się nie tylko węgiel, ale też drewno opałowe oraz drewno kominkowe. Ponadto zapewniamy transport węgla i innych materiałów opałowych na adres wskazany przez klienta. Szybko, sprawnie i tanio – to nasza dewiza! Dla odbiorców hurtowych skład opału Krobex przygotował dogodne upusty cenowe.

Ekogroszek – sprzedaż

Ekogroszek to wydajne i przyjazne dla środowiska paliwo, do którego produkcji wykorzystuje się węgiel kamienny o niskiej zawartości siarki oraz substancji niepalnych. W efekcie podczas jego spalania wytwarzane są duże ilości ciepła przy stosunkowo niewielkich ilościach szkodliwych substancji uwalnianych do atmosfery, niewielkich ilościach popiołu oraz tzw. spieków. Co do zasady im wyższej jakości jest ekogroszek, tym spieków jest mniej. Ten rodzaj paliwa stosowany jest w niskoemisyjnych kotłach wyposażonych w palnik retortowy oraz automatyczny podajnik paliwa – wiele gmin dofinansowuje zakup takiego pieca, jeśli chcemy wymienić na niego posiadany piec na węgiel kamienny.

Warto pamiętać, że składowanie ekogroszku może się odbywać zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na wolnym powietrzu. Jednakże w tym drugim przypadku należy mu zapewnić zadaszenie oraz odpowiednią izolację przeciwwilgociową od gruntu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem opałowym dostępnym w naszej firmie.

Ekogroszek – wygoda i troska o środowisko


ekogroszek

Oferowany przez Krobex ekogroszek to opłacalna inwestycja.

Wiele gmin dofinansowuje wymianę pieca na specjalny model, dostosowany do tego rodzaju opału. 
Transport do Klienta
transport węgla

Krobex zapewnia transport węgla i innych materiałów opałowych na adres wskazany przez klienta. Dowozimy węgiel na terenie Częstochowy i okolic.

Szybko, sprawnie i tanio – to nasza dewiza! Dla odbiorców hurtowych skład opału Krobex przygotował dogodne upusty i rabaty.
 

Węgiel – nasza oferta


węgiel

Oferowany przez Krobex węgiel charakteryzuje się dobrą jakością oraz dużą wydajnością. Proponujemy:
• węgiel orzech
• węgiel groszek
• miał węglowy (różne rodzaje dostosowane kalorycznością do wydajności pieca)
• węgiel workowany typu ekogroszek